Lietuvos Shotokan Karate Federacija

LIETUVOS SHOTOKAN KARATE FEDERACIJA       
      NAUJIENOS
      APIE LSKF
      LSKF ISTORIJA
      LSKF KLUBAI
      SHOTOKAN
      DOKUMENTAI
      LSKF Kiu/Dan       PROGRAMA
      PRISIJUNGTI
Lietuvos Shotokan Karate Federacija
 

LSKF vejas - ARTRANSA

LSKF rmjas - Garliavos sporto ir kultros centras

LSKF informacinis rmjas - www.sportas.info

LSKF saugo - Tigro uolis

LSKF partnetis - LFSKA karat akademija

Lietuvos Shotokan Karate Federacija
      APKLAUSA
Kuris LSKF renginys yra kokybiškiausias?
Kauno m. vaikų, jaunučių, jaunių šotokan karatė pirmenybės (Kaunas)
Baltijos šalių klubų Shotokan karatė čempionatas (Panevėžys)
Lietuvos Shotokan karatė senjorų čempionatas (Panevėžys)
Jaunimo ir suaugusiųjų Lietuvos Šotokan karatė čempionatas (Panevėžys)
LSKF komandinės taurės varžybos (Kaunas)
Tarptautinis Shotokan karatė turnyras „Tigro kelias“ (Kaunas)
LSKF karatė mokinių seminaras/egzaminai

Lietuvos Shotokan Karate Federacija

LSKF nariai, turintys juodus diržus

Vardas, pavardė Klubas Dan Data, vieta Egzaminatorius
Kazimieras Bartkevičius „Samurajus“ V Dan 2012.02.18, Panevėžys W.A.S.K. (Komisija)
IV Dan 2009.11.07, Kaunas W.A.S.K. (Komisija)
III Dan 2000.01.30, Minskas WSKF (H. Kasuya)
II Dan 1994.10.22, Belchatov FSKA (K. Funakoshi)
I Dan 1990.05.02, Bielsko-Biala PZK (G. Beghetto)
Alfonsas Valuntonis „Alfa“ V Dan 2011.03.27, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
IV Dan 2006.03.10, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
III Dan 2001.06.30, Kovarai FSKA (K. Funakoshi)
II Dan 1996.05.26, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
I Dan 1994.02.06, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Audronė Širokova „Era“ V Dan 2008.03.16, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
IV Dan 2003.03.23, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
III Dan 1999.03.15, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
II Dan 1996.03.14, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
I Dan 1994.02.06, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Giedrė Gudzinevičiūtė „Era“ V Dan 2014.03.16, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
IV Dan 2010.03.28, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
III Dan 2006.03.10, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
II Dan 2003.03.23, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
I Dan 2000.07.02, Kovarai FSKA (K. Funakoshi)
Edvinas Ronaitis „Era“ V Dan 2014.03.16, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
IV Dan 2010.03.28, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
III Dan 2007.03.25, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
II Dan 2003.03.23, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
I Dan 2000.07.02, Kovarai FSKA (K. Funakoshi)
Mantas Bartkevičius „Samurajus“ IV Dan 2008.03.16, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
III Dan 2003.04.23, Mažeikiai IJKA (S. Kato)
II Dan 1999.05.25, Daugpilis FSKA (K. Funakoshi)
I Dan 1997.03.05, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Edita Rupeikaitė „Era“ III Dan 2014.03.16, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
II Dan 2011.03.27, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
I Dan 2009.06.28, Kovarai FSKA (K. Funakoshi)
Laima Lebedžinskienė „Era“ III Dan 2012.04.01, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
II Dan 2007.03.25, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
I Dan 2005.03.20, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Anželika Urbonienė „Era“ III Dan 2014.03.16, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
II Dan 2006.03.10, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
I Dan 1994.02.06, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Vytis Čižinauskas „Era“ III Dan 2014.04.23, sadf sdfsd
II Dan 2014.04.23, Vieta sfsdf
I Dan 2014.04.23, Vieta Egzaminatorius
Jurgita Januškaitė „Karate do“ III Dan 2014.03.16, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
II Dan 2009.06.28, Kovarai FSKA (K. Funakoshi)
I Dan 2007.03.31, Šiauliai JKA (H. Ochi)
Mindaugas Ratkevičius „Fight gang“ III Dan 2009.06.28, Kovarai FSKA (K. Funakoshi)
II Dan 2006.03.12, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
I Dan 1999.05.25, Daugpilis FSKA (K. Funakoshi)
Petras Gotautas „Fight gang“ III Dan 2012.04.01, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
II Dan 2009.06.28, Kovarai FSKA (K. Funakoshi)
I Dan 2007.03.25, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Laima Grižaitė „Karate do“ III Dan 2003.03.23, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
II Dan 1998.05.20, Kaunas FSKA (K. Funakoshi)
I Dan 1996.03.14, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Gintas Pačiuipis „Samurajus“ III Dan 2012.04.01, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
II Dan 1999.05.25, Daugpilis FSKA (K. Funakoshi)
I Dan 1996.05.11, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Rolandas Kesminas „Samurajus“ III Dan 2012.05.20, Radviliškis IJKA (S. Kato)
II Dan 2001.06.05, Mažeikiai IJKA (S. Kato)
I Dan 1998.04.02, Kaunas FSKA (K. Funakoshi)
Sergejus Driučikas „Era“ II Dan 2014.03.16, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
I Dan 2012.04.01, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Andrius Bagdonas „Era“ II Dan 2015.03.22, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
I Dan 2010.03.28, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Tadas Brusokas „Era“ II Dan 2014.03.16, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
I Dan 2010.03.28, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Mantas Borketas „Samurajus“ II Dan 2011.03.27, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
I Dan 2008.03.16, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Sigitas Streikus „Karate do“ II Dan 1998.06.28, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
I Dan 1996.07.02, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Vytautas Griška „Era“ II Dan 2014.03.16, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
I Dan 2009.06.28, Kovarai FSKA (K. Funakoshi)
Vytautas Bukauskas „Karate do“ II Dan 2014.03.16, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
I Dan 1996.03.14, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Heraldas Mockevičius „Fight gang“ II Dan 2012.04.01, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
I Dan 2009.06.28, Kovarai FSKA (K. Funakoshi)
Remigijus Šadas „Samurajus“ II Dan 2009.06.28, Kovarai FSKA (K. Funakoshi)
I Dan 2007.03.25, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Mindaugas Šiaučiūnas „Samurajus“ II Dan 2010.03.28, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
I Dan 2006.03.11, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Aušra Lisinskienė „Era“ II Dan 2014.03.16, Vrolcavas FSKA (K. Funakoshi)
I Dan 2009.06.28, Kovarai FSKA (K. Funakoshi)
Tadas Mažeika „Karate do“ II Dan 1998.05.20, Kaunas FSKA (K. Funakoshi)
I Dan 1996.03.14, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Tomas Martūnas „Karate do“ II Dan 1998.05.20, Kaunas FSKA (K. Funakoshi)
I Dan 1996.03.14, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Arūnas Masalskis „Kentauras“ II Dan 1998.05.20, Kaunas FSKA (K. Funakoshi)
I Dan 1996.05.26, Daugpilis FSKA (K. Funakoshi)
Aurimas Valujavičius „Era“ II Dan 2014.03.16, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
I Dan 2012.04.01, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Dainius Libnickas „Dao“ II Dan 2008.10.10, Kaunas V. Krass V Dan
I Dan 2006.03.10, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Stasys Daukšys „Samurajus“ II Dan 2013.05.11, Lietuva IJKA (S. Kato)
I Dan 2012.04.01, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Rimantas Butvila „Samurajus“ II Dan 2014.05.30, Kaunas LSKF komisija (K. Bartkevičius, A. Valuntonis)
I Dan 2012.04.01, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Alvydas Pavliukevičius „Karate do“ I Dan 1994.08.25, Kaunas JKA (D. Lautier)
Romuald Duchnovič „Karate do“ I Dan 2007.03.31, Šiauliai JKA (H. Ochi)
Vaidas Dirsė „Alfa“ I Dan 2004.03.21, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Ala Grinkevič „Karate do“ I Dan 2007.03.31, Šiauliai JKA (H. Ochi)
Justina Šiurnaitė „Alfa“ I Dan 2009.06.28, Kovarai FSKA (K. Funakoshi)
Irma Šiurnaitė „Alfa“ I Dan 2003.03.23, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Laimutė Laniauskienė „Karate do“ I Dan 1996.07.02, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Nikolajus Gusevas „Zarasai“ I Dan 1998.05.20, Kaunas FSKA (K. Funakoshi)
Lukas Andronavičius „Samurajus“ I Dan 2006.03.10, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Mantas Kazlauskas „Samurajus“ I Dan 2007.03.25, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Linas Žalnieriūnas „Alfa“ I Dan 2004.03.21, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Mantautas Paškevičius „Samurajus“ I Dan 2007.03.25, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Tomas Marcišauskas „Zarasai“ I Dan 2011.03.27, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Kastytis Stankevičius „Impulsas“ I Dan 2000.05.06, Daugpilis FSKA (K. Funakoshi)
Kęstutis Jokimas „Alfa“ I Dan 2005.03.20, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Eugenijus Vinciūnas „Alfa“ I Dan 2005.03.20, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Donatas Jurkevičius „Samurajus“ I Dan 2005.03.20, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Ričardas Piepolis „Karate do“ I Dan 1996.03.14, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Tomas Žilinskas „Karate do“ I Dan 2007.03.31, Šiauliai JKA (H. Ochi)
Juozas Šipelis „Karate do“ I Dan 1998.05.20, Kaunas FSKA (K. Funakoshi)
Ernestas Mončiauskas „Kentauras“ I Dan 2002.10.16, Stalsund WSKF (H. Kasuya)
Jaunius Simanavičius „Alfa“ I Dan 2006.03.10, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Artūras Jasenauskas I Dan 1998.01.21, Kaunas LSKF (K. Bartkevičius, A. Valuntonis)
Tomas Kurmanavičius „Samurajus“ I Dan 2012.04.01, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Raimondas Arlauskas „Startas“ I Dan 2013.11.12, Lietuva LSKF (K.Bartkevičius, A.Valuntonis)
Julius Žukauskas „Era“ I Dan 2012.04.01, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Sandra Mitkutė „Era“ I Dan 2012.04.01, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Ieva Krivickaitė „Era“ I Dan 2012.04.01, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Tautvydas Bucnys „Era“ I Dan 2012.04.01, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Karolina Pociūtė „Samurajus“ I Dan 2012.04.01, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Žilvinas Baltuška „Impulsas“ I Dan 2012.04.01, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Albertas Gustis „Alfa“ I Dan 2006.09.10, Guildford Y. Ohta
Jelena Strelcova „Karate do“ I Dan 2012.04.01, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Jurij Konovec „Karate do“ I Dan 2011.03.27, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Andrius Simavičius „Saulė“ I Dan 2014.01.11, Kaunas LSKF (K. Bartkevičius, A. Valuntonis)
Gabrielė Mondeikytė „Karate do“ I Dan 2014.03.16, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Agnė Lisauskaitė „Karate do“ I Dan 2014.03.16, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Jonas Paulavičius „Karate do“ I Dan 2014.03.16, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Arvydas Vizbaras „Samurajus“ I Dan 2014.05.30, Kaunas LSKF komisija (K. Bartkevičius, A. Valuntonis)
Vilius Nikitinas „Impulsas“ I Dan 2015.03.22, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Robertas Gabulas „Alfa“ I Dan 2015.03.22, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Valdas Kaminskas „Alfa“ I Dan 2015.03.22, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Viktoras Paukštė „Zarasai“ I Dan 2012.04.01, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Rūta Mitkutė „Era“ I Dan 2010.03.28, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Jonas Dūdonis „Dao“ I Dan 2000.01.30, Minskas WSKF (H. Kasuya)
Vilma Urbonavičiūtė „Samurajus“ I Dan 2003.12.14, Barselona
Airidas Verbyla „Samurajus“ I Dan 2013.05.11, Lietuva IJKA (S. Kato)
Laurynas Norbutas „Alfa“ I Dan 2015.03.22, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Juozas Bakutis „Samurajus“ II Dan 2014.03.22, Panevėžys LSKF (K.Bartkevičius, A.Valuntonis)
Marius Miškinis „Karate do“ I Dan 2008.03.16, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Agnietė Pukaitė „Samurajus“ I Dan 2008.03.16, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Ramutė Gruodytė „Era“ I Dan 2008.03.16, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Evelina Merkytė „Zarasai“ I Dan 2011.03.27, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Karolis Čiutra „Alfa“ I Dan 2008.03.16, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Austėja Matuzaitė „Alfa“ I Dan 2011.03.27, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Antanas Grižas „Karate do“ I Dan 2008.03.16, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Nomeda Petrauskaitė „Karate do“ I Dan 2007.03.31, Šiauliai JKA (H. Ochi)
Mantas Langaitis „Samurajus“ I Dan 2009.06.28, Kovarai FSKA (K. Funakoshi)
Mindaugas Kinderis „Alfa“ I Dan 2010.03.28, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Kristina Skorochodovaitė „Impulsas“ I Dan 2010.03.28, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Eimantas Trumpa „Samurajus“ I Dan 2011.03.27, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Ugnė Brusokaitė „Era“ I Dan 2012.04.01, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Audrius Dobrovolskas „Samurajus“ I Dan 2011.03.27, Vroclavas FSKA (K. Funakoshi)
Kazimieras Šipelis Valys „Karate do“ I Dan 1998.05.20, Kaunas FSKA (K. Funakoshi)
Rolandas Radžiūnas „Alfa“ I Dan 2009.06.28, Kovarai FSKA (K. Funakoshi)



Atgal            

  www.shotokan.lt
el. paštas: info@shotokan.lt
tel.: 8-37 776760, 8-698 25736
adresas: S. Raštikio g. 3, Kaunas LT-50144, Lietuva
  2006 � 2.1.7. v.