Lietuvos Shotokan Karate Federacija

LIETUVOS SHOTOKAN KARATE FEDERACIJA       
      NAUJIENOS
      APIE LSKF
      LSKF ISTORIJA
      LSKF KLUBAI
      SHOTOKAN
      DOKUMENTAI
      LSKF Kiu/Dan       PROGRAMA
      PRISIJUNGTI
Lietuvos Shotokan Karate Federacija
 

LSKF vejas - ARTRANSA

LSKF rmjas - Garliavos sporto ir kultros centras

LSKF informacinis rmjas - www.sportas.info

LSKF saugo - Tigro uolis

LSKF partnetis - LFSKA karat akademija

Lietuvos Shotokan Karate Federacija
      APKLAUSA
Kuris LSKF renginys yra kokybiškiausias?
Kauno m. vaikų, jaunučių, jaunių šotokan karatė pirmenybės (Kaunas)
Baltijos šalių klubų Shotokan karatė čempionatas (Panevėžys)
Lietuvos Shotokan karatė senjorų čempionatas (Panevėžys)
Jaunimo ir suaugusiųjų Lietuvos Šotokan karatė čempionatas (Panevėžys)
LSKF komandinės taurės varžybos (Kaunas)
Tarptautinis Shotokan karatė turnyras „Tigro kelias“ (Kaunas)
LSKF karatė mokinių seminaras/egzaminai

Lietuvos Shotokan Karate Federacija

Teisėjo licencijas turintys asmenys

Vardas, pavardė Klubas Kategorija Registracijos numeris Egzamino data
Alfonsas Valuntonis „Alfa“ (Panevėžys)Tarptautinė 99-T-002 1999.10.16
Giedrė Gudzinevičiūtė „Era“ (Kaunas)Tarptautinė 09-T-001 2009.11.29
Kazimieras Bartkevičius „Samurajus“ (Kaunas)A 99-A-001 1999.10.16
Laima Grižaitė „Karate do“ (Vilnius)A 02-A-001 2002.01.26
Mantas Bartkevičius „Samurajus“ (Kaunas)A 06-A-001 2006.01.21
Rolandas Kesminas „Samurajus“ (Kaunas)A 12-A-001 2012.01.21
Mindaugas Lašas „Karate do“ (Vilnius)A 13-A-001 2013.01.19
Dainius Libnickas „Dao“ (Kaunas)A 13-A-002 2013.01.19
Laima Lebedžinskienė „Era“ (Kaunas)B 10-B-001 2010.01.16
Juozas Bakutis „Samurajus“ (Kaunas)B 12-B-003 2012.01.21
Mindaugas Ratkevičius „Fight gang“ (Kaunas)C 02-C-002 2002.01.26
Audronė Širokova „Era“ (Kaunas)C 05-C-001 2005.01.22
Mantautas Paškevičius „Samurajus“ (Kaunas)C 05-C-003 2005.01.22
Nikolajus Gusevas „Zarasai“ (Zarasai)C 07-C-001 2007.01.13
Stasys Daukšys „Samurajus“ (Kaunas)C 13-C-001 2013.01.19
Tomas Žilinskas „Karate do“ (Vilnius)C 17-C-002 2017.01.07
Jurgita Januškaitė „Karate do“ (Vilnius)C 17-C-001 2017.01.07
Laimutė Laniauskienė „Karate do“ (Vilnius)D 98-D-005 1998.01.25
Gintas Pačiuipis „Samurajus“ (Kaunas)D 98-D-006 1998.01.25
Tadas Mažeika „Karate do“ (Vilnius)D 01-D-002 2001.02.03
Irma Šiurnaitė „Alfa“ (Panevėžys)D 01-D-008 2001.02.03
Tomas Martūnas „Karate do“ (Vilnius)D 01-D-003 2001.02.03
Mantas Kazlauskas „Samurajus“ (Kaunas)D 02-D-003 2002.01.26
Ala Grinkevič „Karate do“ (Vilnius)D 02-D-002 2002.01.26
Anželika Urbonienė „Era“ (Kaunas)D 03-D-003 2003.01.25
Valerijus Strelcovas „Zarasai“ (Zarasai)D 05-D-002 2005.01.22
Andrej Jurgelevič „Almida“ (Šalčininkai)D 05-D-004 2005.01.22
Edvinas Ronaitis „Era“ (Kaunas)D 05-D-003 2005.01.22
Ernestas Mončiauskas „Kentauras“ (Radviliškis)D 05-D-005 2005.01.22
Mantas Meškauskas „Alfa“ (Panevėžys)D 05-D-001 2005.01.22
Ernestas Šiušis „Kentauras“ (Radviliškis)D 06-D-004 2006.01.21
Leonas Speičys „Kentauras“ (Radviliškis)D 06-D-002 2006.01.21
Mindaugas Tamutis „Kentauras“ (Radviliškis)D 06-D-003 2006.01.21
Gintarė Valančiūtė „Kentauras“ (Radviliškis)D 07-D-003 2007.01.13
Eugenijus Vinciūnas „Alfa“ (Panevėžys)D 07-D-002 2007.01.13
Romuald Duchnovič „Karate do“ (Vilnius)D 07-D-001 2007.01.13
Vaidas Žiška „Kentauras“ (Radviliškis)D 07-D-005 2007.01.13
Diana Raudonytė „Samurajus“ (Kaunas)D 07-D-006 2007.01.13
Gintaras Kuvykas „Kentauras“ (Radviliškis)D 07-D-007 2007.01.13
Remigijus Šadas „Samurajus“ (Kaunas)D 08-D-001 2008.01.12
Artiom Primak „Kentauras“ (Radviliškis)D 08-D-002 2008.01.12
Lina Kielaitė „Kentauras“ (Radviliškis)D 08-D-003 2008.01.12
Tomas Pranculis „Alfa“ (Panevėžys)D 09-D-008 2009.01.17
Kęstutis Jokimas „Alfa“ (Panevėžys)D 09-D-007 2009.01.17
Karolis Čiutra „Alfa“ (Panevėžys)D 09-D-006 2009.01.17
Rolandas Radžiūnas „Alfa“ (Panevėžys)D 09-D-005 2009.01.17
Ramutė Gruodytė „Era“ (Kaunas)D 09-D-003 2009.01.17
Agnietė Pukaitė „Samurajus“ (Kaunas)D 09-D-002 2009.01.17
Marius Miškinis „Karate do“ (Vilnius)D 09-D-001 2009.01.17
Aurimas Astramskas „Karate do“ (Vilnius)D 09-D-004 2009.01.17
Jaunius Simanavičius „Alfa“ (Panevėžys)D 10-D-006 2010.01.16
Robertas Murauskas „Kentauras“ (Radviliškis)D 10-D-010 2010.01.16
Ričardas Mačiunskas „Kentauras“ (Radviliškis)D 10-D-008 2010.01.16
Tautvydas Gibieža „Kentauras“ (Radviliškis)D 10-D-009 2010.01.16
Šarūnas Sokolovas „Hokaidas“ (Klaipėda)D 10-D-007 2010.01.16
Rūta Mitkutė „Era“ (Kaunas)D 10-D-001 2010.01.16
Tadas Brusokas „Era“ (Kaunas)D 10-D-002 2010.01.16
Justinas Vaitkus „Era“ (Kaunas)D 10-D-003 2010.01.16
Justina Šiurnaitė „Alfa“ (Panevėžys)D 10-D-004 2010.01.16
Mindaugas Kinderis „Alfa“ (Panevėžys)D 10-D-005 2010.01.16
Marius Gvildys „Kentauras“ (Radviliškis)D 11-D-004 2011.01.16
Remigijus Jurgilaitis „Kentauras“ (Radviliškis)D 11-D-001 2011.01.16
Ugnė Brusokaitė „Era“ (Kaunas)D 11-D-002 2011.01.16
Eimantas Trumpa „Samurajus“ (Kaunas)D 11-D-005 2011.01.16
Tautgirdas Speičys „Kentauras“ (Radviliškis)D 12-D-011 2012.01.21
Audrius Dobrovolskas „Samurajus“ (Kaunas)D 12-D-008 2012.01.21
Mantas Borketas „Samurajus“ (Kaunas)D 12-D-005 2012.01.21
Sergejus Driučikas „Era“ (Kaunas)D 12-D-007 2012.01.21
Austėja Matuzaitė „Alfa“ (Panevėžys)D 12-D-001 2012.01.21
Justas Ardinavičius „Alfa“ (Panevėžys)D 12-D-002 2012.01.21
Armandas Bunius „Kentauras“ (Radviliškis)D 12-D-010 2012.01.21
Lukas Žemantauskas „Karate do“ (Vilnius)D 12-D-006 2012.01.21
Tomas Kurmanavičius „Samurajus“ (Kaunas)D 12-D-004 2012.01.21
Mantas Jasiukėnas „Alfa“ (Panevėžys)D 12-D-003 2012.01.21
Gytis Raginskas „Alfa“ (Panevėžys)D 13-D-003 2013.01.19
Ernestas Mončiauskas „Rytų kovotojas“ (Radviliškis)D 13-D-001 2013.01.19
Tadas Malinauskas „Dao“ (Kaunas)D 13-D-002 2013.01.19
Raimondas Arlauskas „Startas“ (Radviliškis)D 13-D-006 2013.11.09
Linas Juodelė „Era“ (Kaunas)D 17-D-001 2017.01.07
Rūta Zigmantavičiūtė „Alfa“ (Panevėžys)D 17-D-002 2017.01.07
Ričardas Piepolis „Karate do“ (Vilnius)Asistentas 01-S-018 2001.02.03
Irmantas Grilauskas „Alfa“ (Panevėžys)Asistentas 01-S-009 2001.02.03
Egidijus Vaitiekūnas „Egis“ (Kupiškis)Asistentas 01-S-007 2001.02.03
Algis Sinkevičius „Startas“ (Radviliškis)Asistentas 01-S-006 2001.02.03
Arūnas Masalskis „Kentauras“ (Radviliškis)Asistentas 01-S-005 2001.02.03
Rita Grigaliūnienė „Egis“ (Kupiškis)Asistentas 01-S-008 2001.02.03
Kastytis Stankevičius „Impulsas“ (Utena)Asistentas 01-S-003 2001.02.03
Vytautas Songaila „Alfa“ (Panevėžys)Asistentas 02-S-005 2002.01.26
Aleksandras Čirgelis „Alfa“ (Panevėžys)Asistentas 03-S-002 2003.01.25
Viktoras Gravelis „Zarasai“ (Zarasai)Asistentas 03-S-001 2003.01.25
Mindaugas Gedminas „Kentauras“ (Radviliškis)Asistentas 07-S-004 2007.01.13
Ineta Valančiūtė „Kentauras“ (Radviliškis)Asistentas 07-S-003 2007.01.13
Juozas Kamarauskas „Karate do“ (Vilnius)Asistentas 07-S-005 2007.01.13
Simonas Kerbelis „Kentauras“ (Radviliškis)Asistentas 07-S-001 2007.01.13
Kęstutis Duchnovič „Karate do“ (Vilnius)Asistentas 07-S-002 2007.01.13
Airidas Verbyla „Samurajus“ (Kaunas)Asistentas 08-S-003 2008.01.12
Heraldas Mockevičius „Fight gang“ (Kaunas)Asistentas 08-S-001 2008.01.12
Edita Rupeikaitė „Era“ (Kaunas)Asistentas 08-S-004 2008.01.12
Tomas Marcišauskas „Zarasai“ (Zarasai)Asistentas 08-S-002 2008.01.12
Vytautas Griška „Era“ (Kaunas)Asistentas 09-S-002 2009.01.17
Aušra Lisinskienė „Era“ (Kaunas)Asistentas 09-S-003 2009.01.17
Mantas Šimkus „Kentauras“ (Radviliškis)Asistentas 10-S-001 2010.01.16
Deivis Micunskas „Samurajus“ (Kaunas)Asistentas 11-S-001 2011.01.16
Lukas Latoža „Kentauras“ (Radviliškis)Asistentas 12-S-001 2012.01.21
Ariandas Sugaudis „Kentauras“ (Radviliškis)Asistentas 12-S-002 2012.01.21
Gytis Guzevičius „Dao“ (Kaunas)Asistentas 12-S-004 2012.01.21
Matas Samulionis „Dao“ (Kaunas)Asistentas 13-S-002 2013.01.19
Lukas Balsevičius „Dao“ (Kaunas)Asistentas 13-S-003 2013.01.19
Vytautas Vanagas „Fight gang“ (Kaunas)Asistentas 13-S-004 2013.01.19
Mindaugas Vanagas „Fight gang“ (Kaunas)Asistentas 13-S-005 2013.01.19
Virmantas Jaras „Fight gang“ (Kaunas)Asistentas 13-S-006 2013.01.19
Dovydas Valionis „Dao“ (Kaunas)Asistentas 13-S-001 2013.01.19
Deimis Ambraziejus „Era“ (Kaunas)Asistentas 17-S-003 2017.01.07
Marija Paulavičiūtė „Karate do“ (Vilnius)Asistentas 17-S-001 2017.01.07
Nomeda Tvaskaitė „Karate do“ (Vilnius)Asistentas 17-S-002 2017.01.07

 

Vardas, pavardė Klubas Kategorija Registracijos numeris Egzamino data
Artūras Krasauskas Kaunas "Olimpus" D 13-D-004 2013.01.19



Atgal            

  www.shotokan.lt
el. paštas: info@shotokan.lt
tel.: 8-37 776760, 8-698 25736
adresas: S. Raštikio g. 3, Kaunas LT-50144, Lietuva
  2006 � 2.1.7. v.